Wykładziny obiektowe

Dystrybucja

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo bogatą ofertę wykładzin obiektowych z podziałem na wykładziny tak zwane PCV jednowarstwowe lub kilkuwarstwowe oraz wykładziny dywanowe w rolkach lub w płytkach.  

Doradztwo i pomiary

Nasi pracownicy doradzą Państwu jakie rozwiązania najlepiej sprawdzą się a Państwa obiekcie. Dodatkowo jesteśmy w stanie dokonać pomiarów w wyznaczonym przez Państwa miejscu.

Układanie wykładzin

Współpracujemy z firmami, które świadczą usługi układania i montażu wykładzin

Tarkett Rekord 42

Posiadamy w sprzedaży  wykładziny PCV obiektowe firmy TARKETT GAMRAT  w szerokości 2m długość rolki 20mb. Najcześciej kupowaną wykładziną ze względu na bardzo dobre parametry to Rekord 42.

Rekord 42 – to elastyczna wykładzina wielowarstwowa z przezroczystą warstwą użytkową. Produkowana w rolkach. Zabezpieczona poliuretanem PUR. Odporna na działanie mikroorganizmów. Może być stosowana w pomieszczeniach, w których stale przebywają ludzie, w budownictwie mieszkaniowym o bardzo dużym natężeniu ruchu, w obiektach użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu oraz w obiektach przemysłu lekkiego o średnim natężeniu ruchu.

SZYBKI KONTAKT +48 607 353 537, 533 906 495

Parametry wykładziny:

Wykładzina ORION firmy Lentex. 

Elastyczna, heterogeniczna, spieniana wykładzina twarda i mocna o grubości 2,2 mm i warstwie użytkowej 0,5 mm. Przeznaczona jest do stosowania w biurach, szkołach, klatkach schodowych o wysokiej intensywności użytkowania, w obiektach użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu oraz w pomieszczeniach wymagających ochrony przed elektrycznością statyczną. Łatwa w utrzymaniu czystości.

Charakterystyka wykładzin PCV ORION

 

ORION 

 

ORION CHIPS

 

ORION MAT